VITTORIA – ідеальні покришки для КРОС-КАНТРІ MTB

Покришка на велосипеді, якому належить пройти не одну сотню кілометрів по пересіченій місцевості, повинна бути накатистою, витримувати велику вагу, бути добре керованою і стійкою до проколів. Всі ці якості Ви знайдете в легендарних покришках VITTORIA: BARZO, MEZCAL та PEYOTE.

BARZO – це найпопулярніша і визнана покришка серії XC від Vittoria. З маленькими центральними грунтозацепами та перевіреним V-подібним малюнком протектора, вона здатна відмінно самоочищатися від бруду і легко справлятися з будь-якими поворотами. G + Isotech Compound – це унікальний графітовий склад Vittoria, який володіє низьким опором коченню, відмінним зчепленням, довговічністю та ізносостійкістю.

MEZCAL – це швидка покришка підвищеної прохідності, яку можна використовувати при сухих, мокрих або слизьких умовах. Вона має чітко виражену центральну смугу протектора для низького опору коченню. Бічні шипи дозволяють котитись на повній швидкості в поворотах і на пухких та запорошених трасах. Комбінований склад гуми Graphene 2.0 і 4 (4С) забезпечує оптимальну структуру, що дозволяє підняти характеристики Mezcal на абсолютно новий рівень, при цьому зменшуючи загальну вагу покришки. Mezcal є доказом того, що більше немає необхідності в компромісах між швидкістю і зчепленням покришок XC.

PEYOTE – це покришка для гірського велосипеда зі складним кордом. Досить віддалені один від одного ряди протектора і щілиноподібні канавки забезпечують ефективне зчеплення і проходження поворотів. Відмінний вибір для тих, хто хоче ідеально точно керувати велосипедом. Висококласна модель, що добре зарекомендувала себе, перевірена і протестована райдерами неодноразово.

Багатьом досвідченим велосипедистам вже вдалося оцінити властивості цих покришок і навряд чи вони проміняють VITTORIA на будь-які інші бренди. Саме з цієї причини Компанія Velo FM є ексклюзивним дистриб’ютором бренду VITTORIA в Україні. Запитуйте покришки VITTORIA у наших партнерів.

Догори