STAGES. Часті запитання.

Як я можу дізнатися, чи сумісний мій велосипед з вимірником потужності Stages Power Meters?

Ми рекомендуємо перевірити зазор рами.

Перевірка сумісності рами виконується за допомогою шестигранного ключа на 10 мм. На малюнку нижче зазначена необхідна «ЗОНА ЗАЗОРУ». Якщо у вас є необхідний «зазор» між шатуном і нижнім пером рами – ви зможете використовувати лівобічний і правобічний вимірювачі потужності. У разі відсутності необхідного зазору обирайте правий односторонній вимірювач потужності Stages Power R.

Сумісність шатунів.

Перевірте інформацію щодо марки і моделі шатунів. Довжина шатуна зазвичай викарбувана або вибита на задній частині кожного шатуна.

Як мені перевірити, чи розряджений акумулятор?

Вимірювач StagesPower розраховує приблизний заряд акумулятора, який можна перевірити за допомогою додатка Stages Power.

Перевірка стану батареї в додатку Stages Power: встановіть на смартфон або планшет додаток Stages Power. Додаток Stages Power відображає приблизний заряд акумулятора в правому нижньому кутку екрану. Індикатор батареї з’явиться через 10 сек після установки з’єднання з додатком і буде світитися зеленим кольором до тих пір, поки вона не почне розряджатися; потім зміниться на жовтий, коли рівень заряду батареї становитиме всього 15-20%, і червоний – коли заряд становить 5% або менше.

Як мені відкалібрувати вимірювач потужності шатунів Stages Power?

Установка «нульового зсуву» або калібрування вимірювача потужності – важлива частина процесу настройки, а також постійний крок для отримання найбільш точних показань вимірювача потужності.

Варіант 1. Калібрування зсуву нуля

Мал. Положення шатунів

Варіант 2. Калібрування в додатку StagesPower

Ви можете скинути нуля за допомогою програми StagesPower на своєму мобільному пристрої.

Догори