SIS

Офіційний представник SiS (Science in Sport) в Україні

VeloFM Group є офіційним постачальником спортивного харчування всесвітньо відомого англійського бренду SiS (Science in Sport). Ми співпрацюємо з даними брендом протягом 6 років, що дозволяє нам забезпечувати своєчасні поставки та повний асортимент якісної продукції SiS (Сис) в Україні.

Ми готові до співпраці і пропонуємо партнерам, роздрібним магазинам і інтернет магазинах поставку товарів SiS на вигідних умовах.

Про бренд SiS (Science in Sport)

SiS (Science in Sport®) Limited – провідна компанія в світі зі спортивного харчування, яка розробляє і виробляє інноваційні спортивні добавки, гелі, енергетики, відновники і вітаміни для професійних спортсменів і любителів спорту.

Компанія SiS (Science in Sport) була заснована у Великобританії в 1992 році і відразу стала піонером в області спортивного харчування. Компанія SiS представляє собою команду висококваліфікованих професіоналів і вчених в галузі спортивної науки, технологів харчових продуктів і професійних спортсменів і любителів.

Всі продукти SiS проходять антидопінговий контроль Healthy For Life testing. Антидопінгова лабораторія тестує готову продукцію 4 рази на рік, а також проводить дві контрольні перевірки місця виробництва. Даний підхід застосовується до всього асортименту продукції, тому професіонали вибирають SIS.

Офіційний сайт SiS: www.scienceinsport.com

Догори