PARDUS – велосипедний бренд в Україні

В Україні з’явились велосипеди елітного китайського виробника PARDUS. Компанія VeloFM Group представляє їхню основну лінійку. Це велосипеди для шосе, тріатлону та крос-кантрі.

У чому ж унікальність велосипедів цього бренду?

Інженери-конструктори PARDUS у співпраці з Китайською академією авіаційних досліджень розробляють, досліджують і потім застосовують найпередовіші технології для створення байків. Використовуються лише гідні інноваційні ідеї. Так, враховуючи, що окремі ділянки рами піддаються різним механічним впливам, їм потрібна різна жорсткість, тому фахівці композитних матеріалів комбінують карбон різного модуля пружності, залежно від прогнозованого навантаження. При виробництві велосипедів з метою аналізу та контролю якості застосовується технологія ультразвукової діагностики.

Крім технічних характеристик, великий вибір кольорів та широка розмірна сітка дозволяють підібрати велосипед відповідно до індивідуальних уподобань кожного покупця.

Велосипеди для тріатлону:

  • Gomera Ultra Ultegra Di2 11s Disc в кольорах Blue White та Red White
  • Gomera Ultra 105 11s Rim в кольорах Blue Gold, Blue White та Red White

Шосейні велосипеди:

  • Robin SL Centaur 11s Rim 52/36 у кольорі Black X Camp.
  • Robin Sport 105 11s Rim 50/34 в кольорах Black Gold, Blue, Orange та White Silver
  • Super Sport 105 11s Disc в кольорах Black, Green, Grey та Red

Також незабаром очікуємо надходження велосипедів МТБ PARDUS модель Naik 27.5″ Alu Altus 2x9s Silver. Слідкуйте за нашими новинами.

Запрошуємо партнерів до співпраці. Дізнайтесь у менеджера про новинки!

Догори