Ми презентуємо новий бренд REBOOTS

Гасло бренду Reboots: «Відновлення – це все!». За допомогою інноваційних пристроїв відновлення спортсменів переходить на новий рівень і наближає їх до досягнення поставлених цілей. Команда Reboots постійно працює над тим, щоб випускати на ринок “компресійні” штани, рукава і чоботи найвищої якості в Європі.

«Reboots» – система змінної, дозованої пневмокомпресії. Інноваційна розробка німецьких фахівців, виконана у вигляді штанів, рукавів і чобіт, дозволяє проводити пресотерапію кінцівок шляхом створення контрольованих безболісних деформацій тканин при ковзаючих масажних рухах. Даний вплив дозволяє покращити лімфовідтік, венозний відтік, збільшити кровообіг та метаболізм в шкірі, м’язах, зв’язках, суглобах. Рефлекторний вплив через рецептори усіх тканин надає позитивний вплив на стан нервової, серцево-судинної, опорно-рухової та інших систем організму, що призводить до більш швидкого і повноцінного відновлення після фізичних навантажень.

Багатоцільова система “Reboots” користується попитом в спортивній медицині, відновлювальній фізичній терапії, невроголії, травматології, флебології, косметології.

Ефективність запропонованої системи Reboots науково обгрунтована та підтверджена клінічними випробуваннями, тому команда VeloFM Group з 2021 року вносить даний бренд в свій портфель і закликає до співпраці партнерів.

Ось що думають з приводу REBOOTS спортсмени світового рівня.

ANDRÉ GREIPEL, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 році у груповій гонці:

«Я користуюсь Reboots після кожної гонки, та виснажливих тренувань. Після відновлювальних сеансів я відчуваю себе розслабленим, а ноги відчуваються менш важкими. Під час сеансу я морально відпочиваю і можу навіть поспати. Улюблені програми – “A “і “D”. Модель GO робить складні тренувальні методики більш гнучким та дозволяє економити час»

ELISABETH BRANDAU, чемпіонка Німеччини з циклокроссу ’18/19:

«З тих пір як я почала користуватись Reboots, я знаходжу в гнучному графіку не менше 30 хвилин на день на відновлення. Мої м’язи відновлюються швидше, а розум розслаблюється так, що я знову готова до  тренувань або майбутнього змагання».

PETER SCHERMANN, майстер спорту з кросс-дуатлону:

«Особливо після інтенсивних тренувань або між етапами гонки я щоденно користуюсь Reboots. М’язи ніг відчуваються свіжішими, і я знову в сідлі, більш впевнено та відпочивши».

Догори