Байкпакінг

За останні кілька років сформувалося нове поняття велосипедних подорожей – байкпакінг (стиль велосипедного туризму із застосуванням ультра легкого спорядження).

Байкпакінг став настільки трендовим, що навіть стали з’являтися виробники, що випускають спеціальне спорядження, здатне утримувати вагу багажу близько до центру тяжіння велосипеда, щоб зберегти його маневреність. Топ рейтингу по співвідношенню ціна-якість-практичність в даному сегменті займає іспанський бренд GEOSMINA, який тепер також доступний і в Україні.

Сумки GEOSMINA виготовляються з водонепроникних матеріалів, мають компактну конструкцію і надійну систему кріплення липучок і ременів. Виділяють основні типи велосипедних сумок для байкпакінга GEOSMINA:

Сумка на кермо використовується для зберігання спального мішка, каремата або намета.
Сумки на раму велосипеда зазвичай кріпляться до верхньої труби, але їх також можна зафіксувати і на інших частинах конструкції. Актуальне таке спорядження для зберігання часто використовуваних предметів, наприклад, інструментів, енергетичних батончиків, ключів, а також телефону.
Сумки в раму кріпляться до труби усередині трикутника і, як правило, використовуються для зберігання важкого багажу, такого як, запасні покришки, одяг і т.п.

Підсідельна сумка завдяки великому обсягу ідеально підходить для зберігання взуття, рушників, верхнього одягу і спального мішка. Дана сумка дозволяє перенести основну частину ваги на легко доступну точку на велосипеді, не обмежуючи рульове управління велосипедом. Це базова комплектація кожного байкпакера.
Сумка на виделку призначена для зберігання продуктового запасу, води і кухонного приладдя.

Купити сумки для байкпакінга можна в магазинах наших партнерів. Ми рекомендуємо звернути увагу на товари бренду Geosmina.

Догори