Вперше в Україні представляємо вам спортивні окуляри Scicon Sports

Scicon Sports завжди прагне до інновацій в процесі створення товарів, визначаючи, де можна домогтися поліпшень, часто тісно співпрацюючи з професіоналами галузі та головними спортсменами світу, щоб зробити щось унікальне.

Сонцезахисні окуляри Scicon Sports Aeroshade Sunglasses, найбільш відомі переможцям 2020 Tour de France Tadej Pogacar, розроблені і виготовлені для спортсменів, які шукають більш широке поле зору, кращий в своєму класі захист і ергономічну адаптивність для ідеальної форми і стилю.

Конструкція захисних лінз забезпечує широкий діапазон огляду, є кілька ергономічних конфігурацій. Спортивні окуляри Scicon розроблені для інтенсивного використання в велоспорті, тріатлоні і катанні на гірських велосипедах. Запатентований дизайн Power Ergo Design Fit включає змінні носові упори, гнучкі дужки і ексклюзивну систему Clip Switch для кращої адаптації дужок.

В окулярах Scicon в 2020 році виступали професійні команди NTT, UAE Team Emirates і Israel Start-Up Nation / Israel Cycling Academy.

Запитуйте у наших партнерів.

Догори