Оновлення асортименту веломайок: Assos Equipe RS Aero забезпечує комфорт протягом всього дня

Поспішаємо повідомити, що у нас оновився асортимент спортивного одягу! Надійшла у продаж нова колекція веломайок Equipe RS Aero від швейцарського бренду Assos. Надягти веломайку Equipe RS Aero – все одно, що надягти костюм супергероя. Легкий і витончений фасон забезпечує щільне облягання. Чудова повітропроникність досягнута за рахунок неймовірно м’якої та еластичної сітчастої тканини miniCheck Tex. Веломайка Equipe RS Aero допоможе спортсмену не перегрітися жарким літнім днем.

Assos збалансовано використовує специфічні візерунки і спеціальний матеріал, щоб надати своїм виробам унікальних робочих характеристик і сучасного дизайну.

Кілька варіантів забарвлень веломайок ASSOS EQUIPE RS AERO в поєднанні з велотрусами EQUIPE RS S9 дозволять Вам відчути себе на висоті і впевнено рухатися до перемоги.

Асортимент моделі Assos Equipe RS Aero представлений виробами з кольоровими деталями і яскравою застібкою. А також для тих, хто полюбляє велоформу максимально «стриманого» виду – є чорні і чорно-білі веломайки в розмірах від S до XLG.

Догори