KASK

Офіційний представник KASK в Україні

VeloFM Group – з 2021 року офіційний представник в Україні, що поставляє велосипедні шоломи від італійського бренду KASK.

Ми відкриті для нових партнерів та пропонуємо можливість замовлення в невеликій кількості і на гнучких умовах.

Про бренд KASK

KASK – відносно молода італійська компанія, заснована в 2004 році. Спеціалізується по розробці, проектуванні та виготовлення захисних шоломів преміум якості. Область застосування: лижі, велоспорт, альпінізм, верхова їзда, рятувальні роботи та безпека на виробництві.

Місія KASK – підтримувати ідеальний баланс між технологічною досконалістю, функціональністю, безпекою і привабливим дизайном. Зараз KASK входить в число провідних спортивних брендів і прагне підтримувати найвищі стандарти, щоб запропонувати кращі захисні шоломи для найвимогливіших клієнтів.

Шоломи KASK, повністю вироблені в Італії та були розроблені з урахуванням потреб кращих спортсменів світу. Вся продукція KASK проходить найсуворіші випробування на безпеку і якість в рамках проекту CSD KASK – Comfort Safety Design. Ексклюзивний дизайн та особливості продукції KASK є абсолютно інноваційними і захищені численними патентами.

Бренд KASK був нагороджений такими призами, як ISPO і Eurobike.

Офіційний сайт KASK: www.kask.com/en/

Догори