Geosmina

Офіційний представник Geosmina в Україні

VeloFM Group в 2021 році поповнює свій кейс новим брендом і стає офіційним постачальником велосипедних сумок всесвітньо відомого іспанського бренду Geosmina. Сумки Geosmina особливо актальні для велосипедистів, які займаються велотуризмом і пригодницьким велоспортом. Ми пропонуємо партнерам, роздрібним магазинам і інтернет магазинам України поставку товарів Geosmina на вигідних умовах.

Про бренд Geosmina

Бренд Geosmina був заснований в Іспанії, в районі Мадрида.

Geosmina прагне внести свій внесок у світ байкпакінгу, альтернативи надлегкого велосипеда, шляхом створення компонентів для байкпакінга, які дозволять користувачам швидко, безпечно та стабільно подорожувати по складній місцевості та за будь -яких погодних умов.

Велопакети Geosmina виготовлені з надлегких матеріалів, які мають високу стійкість до зношування, води та УФ-променів. Сумки не потребують додаткових аксесуарів і сумісні практично з будь-яким велосипедом на ринку. З метою оптимального розподілу ваги відмінно проаналізована ергономіка, що призводить до ідеальної їзди по гірських стежинах і дорогах, навіть при максимальному навантаженні.

Дизайн, функціональність і довговічність. Дані продукти допоможуть вам насолоджуватися кожною їздою, щоб ви могли зосередитися виключно на кермі та ландшафті, знаючи, що ваші речі у безпеці та ідеально розподілені по всьому велосипеду.

По суті, Geosmina стане вашим найкращим «супутником пригод».

Офіційний сайт компанії Geosmina: https://www.geosminacomponents.com/

Догори