Bianchi

Офіційний представник Bianchi в Україні

VeloFM Group є офіційним і ексклюзивним представником велосипедів і аксесуарів всесвітньо відомого італійського бренду Bianchi. Ми співпрацюємо з даними брендом більше 18 років, що дозволяє нам представляти продукцію Bianchi (Біанкі) в Україні в максимальному асортименті і в оптимальному підході до підбору велосипедів до кожного клієнта.

Ми завжди готові до співпраці і пропонуємо партнерам і роздрібним магазинам представляти торгову марку Bianchi на вигідних умовах.

Про бренд Bianchi

Італійська компанія F.I.V. E. BIANCHI S.p.A. в 2020 році відзначає 135 річчя і входить до складу найбільшого європейського концерну Cycleurope.

Бренд Bianchi відомий у всьому світі як лідер у виробництві високотехнологічних і якісних велосипедів всіх напрямків велоспорту.

Широкий асортимент продукції поступово розширюється, щоб задовольнити потреби професіоналів і простих любителів, тих, хто любить природу або просто хоче швидко переміщатися в міському потоці. Ми пропонуємо ідеальний велосипед для будь-якого характеру велосипедиста.

Високі стандарти якості, постійні технологічні пошуки, запатентовані винаходи і філософія компанії – все направлено для досягнення максимального результату і задоволення потреб кожного покупця. Завдяки застосуванню у виробництві велосипедів новітніх технологій та наукових знахідок, сучасному обладнанню, ентузіазму та любові до своєї справи фахівців, компанія Bianchi увійшла в історію велосипедного спорту і привела до перемоги багатьох великих чемпіонів.

Офіційний сайт компанії F.I.V. E. BIANCHI S.p.A .:  www.bianchi.com

Догори