Vittoria

Офіційний представник Vittoria в Україні

VeloFM Group з 2012 року є офіційним представником і постачальником велосипедних покришок, однотрубок і коліс, всесвітньо відомого італійського бренду Vittoria. Ми співпрацюємо з даними брендом протягом багатьох років, що дозволяє нам забезпечувати своєчасні поставки якісної продукції Vittoria (Віторіа) в Україні в прийнятні терміни.

Ми готові до співпраці і пропонуємо партнерам, роздрібним магазинам і інтернет магазинах поставку товарів Vittoria на вигідних умовах.

Про бренд Vittoria

Починаючи з 1953 року, компанія Vittoria Industries Ltd. користується солідним авторитетом в партнерських взаємовідносинах в рамках велосипедної індустрії, створивши при цьому унікальний і неповторний імідж бренду. Сьогодні компанія Vittoria Industries Ltd. є провідним світовим виробником велосипедних покришок.

Науково-дослідний і конструкторський центр компанії займається розробкою кращих покришок для кожного з сегментів велоспорту, особливо унікальних покришок з каркасом з бавовняних ниток і абсолютно інноваційних покришок із застосуванням революційної технології. Компаунд Graphene 2.0 характеризується використанням новітнього матеріалу “Графен” у виробництві покришок. Застосування графена забезпечує максимальні показники покришки по частині швидкості, зчеплення, міцності і захисту від проколів.

У 2017 році з унікальною історією та досвідом, бренд Vittoria дозволив розробити новітні колеса для шосе і МТБ, які ідеально поєднуються зі своїми покришками і однотрубки.

Офіційний сайт Vittoria:  www.vittoria.com/eu/

Догори