Починаючи з 1953 року, компанія Vittoria Industries Ltd. користується солідним авторитетом у партнерських відносинах в рамках велосипедної індустрії, створивши при цьому унікальний та неповторний імідж бренда. Сьогодні компанія Vittoria Industries Ltd. є провідним світовим виробником велосипедних покришок, з річним об’ємом виробництва 7 мільйонів покришок.

Науково-дослідницький і конструкторський центр компанії займається розробкою найкращих покришок для кожного з сегментів велоспорту, особливо унікальних покришок з каркасом з бавовняних ниток та абсолютно інноваційних покришок з використанням революційної технології Graphene G+. Компаунд G+ Isotech характеризується використанням новітнього матеріалу "Графен" у виробництві покришок. Застосування графену забезпечує максимальні показники покришки у выдношенні швидкості, зчепленню з дорогою, міцності та зихисту від проколів.

Група компаній Vittoria Industries Ltd. є власником двох брендів: Vittoria для шосейних покришок та GEAX для МТБ. Однак вже з 2015 року всі покришки МТБ випускаються під знаком бренда Vittoria. Поряд з цим, компанія Vittoria Ltd також займається збутом продукції сторонніх брендів у деяких країнах та територіях (3Т, Fox в Італії; Northwave, 3T і Selle Italia у США).

Офіційний сайт Vittoria: www.vittoria.com