Бренд Scicon предсталяє собою високотехнологічні дорожні жорсткі та м'які чохли для велосипеда, захист для велосипеда при транспортуванні, а також підседільні сумочки й різноманітні цікаві аксесуари! Торгова марка “Scicon” відома у всьому світі, та належить італійській компанії ASG International. Компанія є лідером на ринку дорожних чохлів і аксесуарів та розташована у самому серці так названої «Силіконової долини» індустрії спортивних товарів – у північно-східній Італії, м.Романо-д’Еццеліно, Венето.

Поєднання 30-річного досвіду розробки та виробництва товарів преміум якості та команди молодих професіоналів, які застосовують найсучасніші маркетингові стратегії й технології, - це формула успіху Scicon, що забезпечує незрівнянну якість товарів і послуг. Відмінною особливістю велочохлів Scicon для транспортування є те, що їх конструкція дозволяє упакувати велосипед без особливих зусиль, надійно зафіксувати, і, при цьому, немає необхідності знімати руль!

Застосування високоякісних матеріалів та дотримання суворих стандартів якості при їх виробництві – це основа продукції Scicon. Компанія використовує тільки найкращі матеріали, з високими показниками міцності і довговічності. Постійні інвестиції у дослідження і нові разробки, співробітництво з професійними командами зробили бренд Scicon престижним і відомим у всьому світі.

Офіційний сайт Scicon: www.scicon.com